Sürdürebilirlik Hakkında

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

AMBALAJ ÇÖZÜMLERİMİZ VE GERİ DÖNÜŞÜM

AMBALAJ ÇÖZÜMLERİMİZ VE GERİ DÖNÜŞÜM

Doğaya olan bağlılığımız, özenle seçtiğimiz bileşenlerin ve kokularımızın da ötesine uzanıyor. Plastik ambalajlarımızı kullanmak, tekrar değerlendirmek ve geri dönüştürmek için daha iyi ve daha sürdürülebilir yollar keşfetmekte de kararlıyız. Plastik ürünlerimiz için sürdürülebilir bir ekonomi yaratmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

KEŞFET

Sifir Atik

BİLİNÇLİ KAYNAK KULLANIMINA DAİR TAAHHÜDÜMÜZ

İnsanlara ve gezegenimize özen göstermeyi taahhüt ediyoruz. Malzeme ve hizmetlerimizi dört temel ilkemize dayanarak sorumlu bir şekilde tedarik etme amaçlarımız Çevreyi korumak, etik istihdam uygulamaları, insan sağlığı ve güvenliği ve ticari ahlak. Programlar uyguluyor, politikalarımızı ve tedarikçilerimizi sürekli gözden geçiriyor ve değerlendiriyor; böylece ürünlerimizin her zaman mümkün olan en uygun yollarla ve bilinçli bir şekilde tedarik edilmesini sağlıyoruz.

KEŞFET

SORUMLU ÜRETİM

SORUMLU ÜRETİM

Ürünlerimizi nasıl ürettiğimiz, neleri içerdikleri kadar önemli. Bu nedenle, sevdiğiniz ürünleri üretmek için kullandığımız enerji ve su miktarını azaltarak sıfır atık hedefimiz doğrultusunda çalışıyoruz. Şimdiye kadar 5 kıtadaki 20 tesisimizde GBCI TRUE Sıfır Atık sertifikasını aldık ve diğer tesislerimiz için de aynı doğrultuda çalışmaya devam ediyoruz. Sorumlu üretim hedeflerimize ulaşma yolculuğumuzda bize yardımcı olan bir dizi ortakla yakın işbirliği sürdürüyoruz.

KEŞFET